OFERTY PRACY

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie mogą przesłać lub składać swoje aplikacje, zawierające CV i list motywacyjny na adres:

TELEKOM – OLESZNO Sp. z o.o.
ul. Szkolna 49
29-105 Oleszno

lub adres e-mail: biuro@telekom-oleszno.pl

  1. Wraz ze składanymi/przesyłanymi dokumentami prosimy o wypełnienie i załączenie formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych (PDF).
  2. Zastrzegamy prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
  3. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

  1.

Aktualne oferty pracy:

Kierownik Robót w zakresie sterowania ruchem kolejowym

Obowiązki:

  • Organizacja robót  i  nadzór nad prowadzonymi pracami;
  • Prowadzenie  wymaganej dokumentacji budowy;
  • Analizowanie dokumentacji technicznej;
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie urządzeń sterowania ruchem kolejowym;
  • Mile widziany brak ograniczeń w powyższych uprawnieniach;
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość pracy w delegacji.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Służbowe mieszkanie;
  • Służbowy samochód;
  • Dobrą atmosferę pracy w firmie niekorporacyjnej o 20 letnim doświadczeniu na rynku;
  • Możliwości ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Specjalista-konstruktor systemów sterowania ruchem kolejowym

Obowiązki:

  • Projektowanie nowych i modyfikowanie istniejących produktów firmy;
  • Udział w tworzeniu dokumentacji technicznej: schematów, opisów technicznych;
  • Udział w procesie dopuszczenia produktu na rynek kolejowy;
  • Współpraca z projektantami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie. Preferowane kierunki: Automatyka, Transport, Telekomunikacja lub pokrewne;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane doświadczenie w branży kolejowej;
  • Mile widziane doświadczenie z programowalnymi sterownikami logicznymi (PLC).

Oferujemy:

  • Umowę na  pełny etat;
  • Mieszkanie służbowe;

Komentowanie jest wyłączone.